Suhtekunst

Suhted võivad mõnikord põhjustada frustatsiooni, viha ja muret. Nad võivad teha haiget, aga annavad ka meile rõõmu, õnnetunnet ja armastust. Võib-olla mõtled, et on aeg alustada lähedasemat suhet oma perekonna, sõprade, kolleegide ja/või partneriga.

Suhtekunsti kursusel

  • arendad suhtlemisoskusi, sotsiaalseid ja suhete oskusi;
  • identifitseerid ja muudad ebaterveid käitumis- või mõttemustreid;
  • saad tagasisidet, toetust ja julgustust teistelt;
  • õpid, kuidas oma vajadusi efektiivsemalt täita;
  • mõistad ja õpid ravima vanu haavu.

Tervete suhete loomine on rohkem kunst kui teadus. See grupp on loodud selleks, et aidata sul praktiseerida ja kogeda seda kunsti. See võib muutuda  nn suhte laboratooriumiks, kus sa võid taasluua küsimusi ja käitumis- või mõttemustreid, mida oma elus koged.

Grupis on sul võimalus saada ausat tagasisidet, kuidas teised kogevad sind. Tihti avab see ukse sügavamatele tunnetele ja aitab avastada mittetoimivad mustreid pere- või inimsuhtetes.

Paljude jaoks on suhted vaid üks probleemne valdkond. Süviti uuritakse suhetega seotud teemasid, nagu enesekindlus, enesehinnang, piirid, isiklikud suhted, ärevus, depressioon, lein ja argus. Need võivad olla probleemsed teemad, mis takistavad sul kogeda elu ja suhteid täiel rinnal. Olenemata probleemist, on rühmajuht ja liikmed valmis igal sammul toetama ja julgustama .

Suhtekunsti kursusel saad sa osaks kogukonnast, mis sarnaneb terviklikule perekonnale. Selles avatud ja ausas keskkonnas õpid paremini väljendama oma tundeid ja leidma efektiivsemaid teid oma vajadusteni. Sa saad oma grupilt inspiratsiooni ja ideid ning hakkad märkama muutusi iseendas. Sa näed, kuidas su elu ja suhted hakkavad muutuma ja paranema ka grupist väljaspool.

Järgmine kursus toimub 2014. a sügisel Tallinnas.

Registreeruda saab siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Facebook

Kliendid räägivad meist

Minus on palju rohkem enesekindlust

Tänan teid super hea koolituse eest, kus sain palju huvitavaid nippe, kuidas muuta ennast. Olen ...

Tarmo
Sain tagasi oma tervise.

Tänan teid mulle koostatud toitumiskava eest. Olen seda nüüd järginud juba 3 kuud ja tunnen e...

Maria

Vaata kõiki arvamusi »

Kontakt

Parim Tervis

Süda 10-24, Tallinn 10118

info@parimtervis.ee

Reg. nr. 80321304
A/a 2210501609