Meist

Parima Tervise meeskonna liige on Kristel Uibo:

Kristel Uibo juhendab inimesi koolitaja, psühholoogi ja toitumisnõustajana. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, tal on Estonian Business Schooli rahvusvaheline ärijuhtimise magistrikraad ja Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste magistrikraad psühholoogias. Kristel on organisatsiooni Parim Tervis asutaja ja juhatuse liige, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni liige, juhendades tervislike eluviiside ja toitumise kursusi. Sertifitseeritud Imago terapeudina (Imago Relationships International) korraldab ta suhte- ja paariteraapiaid. Ühendades oma teadmised-kogemused juhtimisest, psühholoogiast ja toitumisest, aitab Kristel igaühel jõuda elutervemate valikuteni.

Toitumisnõustajana viib läbi praktilisi koolitusi ja seminare gruppidele ning ettevõtetetele, kes on huvitatud tervislikust toitumisest ja oma töötajate paremast tervisest. Organisatsiooni Parim Tervis loojana jagab teadmisi ning nõuandeid kõiges, mis aitab kaasa tervislikele eluviisidele, tervenemisele ja haiguste ennetamisele. Seda nii toitumises kui psühholoogias. Tegeleb inimestega nii individuaalselt ja rühmadega.

Õpitule ja oma kogemustele toetudes on ta veendunud, et toit on meie tervise suur mõjutaja, teadliku ning tervisliku toitumisega on võimalik ennetada mitmeid haigusi. kristel_uibo

Maksapuhastus, ala- ja ülekaal, ärevusest või muudest põhjustest tingitud söömishäired – need on vaid üksikud paljudest teemadest, milles võite kindlasti abi saada, veendudes, et õigesti valitud toitumine võib teha imesid ja anda suurima rikkuse, milleks on parim tervis.

Vastuvõtt: Tallinnas, Süda tn 10

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Facebook

Kliendid räägivad meist

Minus on palju rohkem enesekindlust

Tänan teid super hea koolituse eest, kus sain palju huvitavaid nippe, kuidas muuta ennast. Olen ...

Tarmo
Sain tagasi oma tervise.

Tänan teid mulle koostatud toitumiskava eest. Olen seda nüüd järginud juba 3 kuud ja tunnen e...

Maria

Vaata kõiki arvamusi »

Kontakt

Parim Tervis

Süda 10-24, Tallinn 10118

info@parimtervis.ee

Reg. nr. 80321304
A/a 2210501609