Taimetoitlaste toitumiskava

28-päevane taimetoitlaste toitumiskava pakub üleüldist tervisliku toitumise programmi. Need menüüd sisaldavad rohkesti toitainerikkaid toite, näiteks täisteratooteid, piimatooteid, ning mitmekesist valikut puu- ja köögivilju. Retseptides on kasutatud mitmesuguseid taimse valgu allikaid, nagu näiteks kaunvilju, tofut, tempeh’i, täisteratooteid, pähkleid, aga ka taimset päritolu juustu ning mune.

Iga päeva kohta neis 28 päeva pikkustes programmides pakutakse 3 kuni 5 retsepti, milles kasutatakse igapäevaseid koostisosi ning mille valmistusviiski ei ole keeruline. Retseptide hulgas on eelroogi, lisandeid, salateid ja vahepalasid ning magustoite, millega kombineeritakse teisi tervislikke toite, et saada toitainete poolest tasakaalus road, mis maitsevad hästi ja pakuvad sööjale rauldust. Lisaks hommiku-, lõuna- ja õhtusöögile on menüüs ka lõuna- ja õhtuoode. Kuigi paljud toitumiskavad sobivad ka vegan-režiimi järgijatele, ei ole neid teadlikult selle printsiibi järgi koostatud, kuid vegan-reeglitele vastavaks kujundamine nõuab vaid väiksemaid ümberkorraldusi – näiteks vahetada loomset päritolu piim riisipiima vastu või leida tavalise juustu asemele pähklipiimast juustulaadne toode.

 

Võimalus on valida 7-päevase, 14-päevase ja 28-päevase toitumiskava vahel. Samuti on võimalik valida toitumiskava, kus ei ole sees muna ega piimatooteid.

Kui soovite rohkem infot taimetoitlaste toitumiskava kohta siis saada päring siit.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Facebook

Kliendid räägivad meist

Minus on palju rohkem enesekindlust

Tänan teid super hea koolituse eest, kus sain palju huvitavaid nippe, kuidas muuta ennast. Olen ...

Tarmo
Sain tagasi oma tervise.

Tänan teid mulle koostatud toitumiskava eest. Olen seda nüüd järginud juba 3 kuud ja tunnen e...

Maria

Vaata kõiki arvamusi »

Kontakt

Parim Tervis

Süda 10-24, Tallinn 10118

info@parimtervis.ee

Reg. nr. 80321304
A/a 2210501609