Individuaalne toitumisnõustamine

Toitumisnõustamine aitab teil hinnata oma igapäevase toiduga saadavate toitainete hulka, määratleda valdkondi, kus on vaja midagi muuta ning annab praktilisi nõuandeid, kuidas saavutada ja säilitada oma toitumiseesmärke. Kui näiteks üks konkreetne toiduaine halvendab tervislikku seisundit, tuleb tegelda strateegilise menüü planeerimisega, et tagada vajalike toitainete saamine. Eesmärgid on kõigil klientidel individuaalsed – kes soovib kehakaalu säilitada, kes haigusriski vähendada, kes aga lihtsalt õigesti toituda. Nõustamine pakub toitumis- ja elustiilistrateegiaid kliendi eesmärkidest lähtudes. Toitumisnõustamise hulka kuulub ka teavitustöö, toetus ja järelkontroll.

Esmane vastuvõtt kestab umbes 90 minutit. Enne esimest visiiti tuleb teil täita ankeet oma toitumisharjumuste kohta. Toitumisnõustamise käigus antakse hinnang toitumisharjumustest välja joonistuvatele puudustele, mida saab kiiresti ümber kujundada ilma toitainete puudust tekitamata. Soovi korral analüüsitakse teie toitumispäevikut ja koostatakse teile (lisahinna eest) menüü, mis sobib just teile, koosneb teile maitsvatest toitudest ja pakub rahuldust. Esmasele visiidile järgneb tunnine visiit, kus uuritakse, kuidas teil läheb.

fresh_vegetables

Meie näidismenüü aitab teil ära hoida veresuhkru langust, mis võib teile mitmeks tunniks halva enesetunde tekitada. Samuti hoolitseme selle eest, et te ei oleks lõunasöögi ajaks näljast nõrkemas ega lõpetaks seetõttu päeva rikkaliku õhtusöögi ja öise näksimisega, kuivõrd niisugused harjumused seavad ohtu iga korrapärase toitumiskava.
Õpetame teile uusi strateegiaid, mille abil teha häid valikuid, need annavad teile enesekindlust jätkata ja edukalt toime tulla – pikaajaliste tulemuste saavutamise seisukohalt on need võtmetähtsusega.

Toitumisnõustamine sobib nii rasedatele, lastele, täiskasvanutele, eakatele kui ka sportlastele.

Parimas Tervises töötavad Eesti Toitumisteraapia Asotsiatsiooni registreeritud toitumisnõustajad. Toitumisnõustaja Kristel Uibo vastuvõtule saab registreeruda  siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Facebook

Kliendid räägivad meist

Minus on palju rohkem enesekindlust

Tänan teid super hea koolituse eest, kus sain palju huvitavaid nippe, kuidas muuta ennast. Olen ...

Tarmo
Sain tagasi oma tervise.

Tänan teid mulle koostatud toitumiskava eest. Olen seda nüüd järginud juba 3 kuud ja tunnen e...

Maria

Vaata kõiki arvamusi »

Kontakt

Parim Tervis

Süda 10-24, Tallinn 10118

info@parimtervis.ee

Reg. nr. 80321304
A/a 2210501609